Protez Tırnak İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, daha uzun ve gür kirpiklere sahip olmak için uygulanan bir yöntemdir. Klasik, hybrid, russian, mega sistemlerinden size uygun olana karar verilerek çalışılır. Kalıcılık süresi, kullanıcının tavsiyelere uyması ve gerekli bakımlarını aksatmamasına bağlı olarak 3 ila 4 hafta arasıdır.

İpek kirpik; gücü ve şekli , doğal kirpiklere çok yakındır.  Alttan kalınlıkları başlar ve yukarıya doğru incelirler. İpek kirpik ; özel silikon ilavesiyle ipeksi, parlak görünümlerini alırlar . Bu üretim süreci onları güzel bir şekilde elastik, yumuşak ve parlak yapar. Derin siyah görünümleri ve ipeksi, parlak yüzeyleri ile ipek kirpikler, göz alıcı bir kirpik görünümü için özellikle popülerdir. Hacim tekniği için hacimli kirpikler olarak ipek kirpikler de sunulmaktadır.

İpek Kirpikler Kimler İçin Uygundur ?

İpek kirpik , WOW etkisi ile özellikle göz alıcı bir görünüm isteyen kişiler için idealdir.  İpek kirpiklerin ağırlıkları düşük olması nedeniyle genellikle çok zayıf ve ince kirpik yapısına sahip kişiler kullanır. Ayrıca sentetik kirpik kullanıcılardan daha uzun soluklu kullanım sağlarlar.

İpek Kirpik ile Profesyonel Kirpik Arasındaki Farklar

İpek kirpikler ise biraz daha yumuşak bir yapı ve hafif ipeksi bir parlaklık ile karakterize edilir, dolayısıyla isimleri ipek kirpikler. Birçok müşteri için ipek kirpik takmak daha rahattır çünkü daha doğal hissederler. Profesyonel kirpikler ise bunlardan farklı olarak daha kalındır.

Sonuçta her iki kirpik türü, ipek ve vizon kirpikler ile doğal bir görünüm, dolgun hacim ve kalın kirpikler elde edilebilir. Her iki yapay kirpik için kirpik uzatma için uygun kullanımlar bulunabilir. İpek kirpik yaptırmayı düşünürseniz, bu hizmeti güvenilir şekilde size sunmaktayız.

whatsapp
Hemen Ara
TOP