Protez Tırnak İpek Kirpik

Microblading Kaş Uygulaması

Microblading Kaş Uygulaması

Yüz hatlarını belirleyen belki de en önemli faktörlerden birisi kaşlardır. Kaşların biçimi ve kalınlığı yüzümüzün ifadesini doğrudan değiştirmektedir.  Yüz ifadesini daha iyi yansıtmakta doğru tasarlanmış kaşların önemi göz önünde bulundurularak kişiye uygun çalışma yapılmaktadır.

Her kadın, görünümü estetik olarak vurgulayan ve yüze daha fazla derinlik kazandıran mükemmel kavisli kaşlar ister. Ne yazık ki, hepsi doğal olarak kusursuz kaşlara sahip değildir. İnce tüyler veya yanlış yolma, kaşların çirkin büyümesinin olası nedenleridir. Bununla birlikte, kaşları görsel olarak optimize etmenin modern bir yöntemi olan microblading kaş uygulaması vardır. Çok kısa sürede her kaşın doğal güzellikte parlamasını sağlayan verimli bir teknolojidir.

Adı küçük iğnelerin, bıçakların başlığından ve telkari metodolojisinden oluşur. Bunu yapmak için kozmetik stüdyoları farklı tonlarda kıllar çizer, görünür bir 3 boyutlu etki yaratır. Kaşı renk, şekil veya uzunluk açısından iyileştirebilir / yeniden şekillendirebilir. Görünümün doğallığına odaklanılır, böylece kozmetik prosedür sonunda görünmez.

Kalıcı makyajın aksine, microblading kaş uygulaması tamamen manuel tekniklere dayanmaktadır. Profesyonel bir pigmentasyon cihazı yerine bıçaklı bir kalem kullanır ve kaşların modellemesini elle oluşturur. Bu, çok daha doğal ve daha kesin bir sonuç sağlar. Ancak aynı zamanda daha pahalıdır ve sadece kaş bölgesi için tasarlanmıştır. Microblading daha sonra geniş bir hedef grup için uygundur. Bu hizmeti en güzel yerden almak istiyorsanız, hizmetinizdeyiz.

Microblading kaş uygulaması sayısız avantajı ve dezavantajı vardır. Bu yüzden müşteri son derece çeşitlidir. Kimi zaman nedenleriyle, kimileri kaşlarındaki hatalı büyümeyi düzeltmek isterken kimileri ise teknolojiye bağımlı ve sıra dışı kaşlardan dolayı tercih ediyor. Genel olarak, microblading aşağıdakiler için idealdir:

  • Oldukça dar, ince kaşlar
  • Kel noktalar
  • Saç dökülmesinden etkilenen insanlar
  • Daha ucuz güzellik bakımı
  • Doğal olarak kusursuz kaşlar sunmak isteyen herkes
  • Hiçbir kaşın büyümediği yara izlerini örtmek.
whatsapp
Hemen Ara
TOP