Protez Tırnak İpek Kirpik

Protez Tırnak - Nail Art

Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art Protez Tırnak - Nail Art

Protez Tırnak - Nail Art

Tırnak süsleme (nail art)  tırnakları boyamak ve süslemek için yaratıcı bir yöntem olarak öne çıkmaktadır.  Tasarımlar artistin hayal gücüne bağlı olarak ve çok çeşitli materyaller kullanılarak gerçekleştirilmektedir.  Nail art, doğal tırnaklardaki ciladan, daldırma tozu ve akrilik tırnaklara kadar farklı opsiyonlarla gerçekleştirilmektedir.

Bize ayaklarını göster! Özellikle yaz aylarında birçok kadın bakımlı ayaklarını güzel açık ayakkabılarla sunmak ister. Ancak deforme olmuş veya aşırı büyümüş ayak tırnaklarıyla mücadele edenler genellikle ayaklarını sandalet veya parmak arası terlikle göstermeye cesaret edemezler. Yapay bir tırnak protezi yardımcı olabilir. O zaman yaza güvenli ve mutlu bir şekilde başlayabilirsiniz.

Tek kısıtlama, hala küçük bir çivi parçasının kalması gerektiğidir. Tırnak protezi daha sonra mükemmel bir şekilde boyanırsa, "tırnak değişimi " artık anlaşılamaz. Bu önlem sadece bir estetik meselesi değildir. Aynı zamanda bu tırnak probleminden etkilenenler değerli psikolojik destek alırlar. Çıplak ayakla yürümek ya da açık ayakkabı giymek yine mümkündür. Bu kişilerin yaşam kalitesi muazzam bir şekilde artar.

Kozmetik bir tırnak protezinin üretimi ağrısızdır. Genellikle tırnak başına sadece birkaç dakika sürer. Ayak tırnağı dezenfekte edilir. Çivi şişiyorsa, bir eğe ile "normal boyutta" zımparalanır ve ardından pürüzlendirilir ve ardından eşit şekilde jel uygulanır. Bu tırnak protezine cila da uygulanabilir.

Protez Tırnak ile Günlük Yaşam

Protez tırnak-nail art çok sıkıdır. Bununla birlikte, iyi bakım ve dikkat gereklidir. Protez tırnak ile tırnak yatağı arasında boşluk oluştuğu için protezin altında nem ve kir birikerek mantar enfeksiyonuna neden olabilir. Bu nedenle, tırnağın sağlık durumunun kontrol edilmesi ve bakım tedavisine tabi tutulması için düzenli olarak mantar önleyici bir maddenin tırnak altına sürülmesi ve yaklaşık altı haftada bir pediküre gidilmesi tavsiye edilir. Ayrıca sürekli protez takmamak, örneğin kışın gerçek tırnağa bir mola vermek tavsiye edilir. Hem protez tırnak-nail art hem de tırnaklarınıza şenlik katmak için hem de bakımlı olmak için yapmak istiyorsanız, hizmetinizdeyiz!

whatsapp
Hemen Ara
TOP