Protez Tırnak İpek Kirpik

Dudak Renklenirme

Dudak Renklenirme

Sürekli ruj tazelemek zorunda kalmamak ve günün 24 saati bakımlı dudaklar için bir seçenektir. Geniş renk skalasında kişinin cilt tonuna uygun bir şekilde çalışılır.

Dudak renklendirme amacı; yüze uyumlu, uyumlu bir genel görünümdür. Şekil ve çizgilerin seyri açısından üst ve alt dudak arasındaki orantı farklılıkları genellikle çekici değildir çünkü dudakların görünümü zaten renk, şekil ve oranlardaki küçük sapmalardan kesin olarak etkilenir.

Aşağıdaki durumlarda dudak pigmentasyonu önerilir;

  • Dudaklar çok küçük veya çok dar görünüyor,
  • Dudaklar soluk veya renksiz görünür,
  • Dudakların güzel konturları yok,
  • Dudak gönlü istendiği gibi kendine gelmiyor ya da artık dudaklarına makyaj yapmak istemiyorlar.

Kalıcı makyajdan sonra ağız doğal olarak taze görünür ve net konturlar sayesinde her zaman mükemmel şekillendirilir.

Dudak Modelleme

Özellikle yaşlı kadınlar dudaklarının yeniden daha dolgun ve daha estetik görünmesini isterler. İlk olarak, asimetrik bir dudak şeklini telafi edebileceğimiz bir dudak konturu çizilir. Bir sonraki gölgeleme ile yeni dış konturun rengi ile iç kısımda kendi dudaklarınızın rengi arasında çok doğal görünen bir geçiş elde edilir. Buda bayanlar için çok tercih edilen bir yöntemdir.

Dudak Şekillendirme

Dudak şekillendirme ile dudakların şekli ve rengi vurgulanır. Dudak konturunu doğal dudak kenarınız boyunca ince bir çizgi olarak çiziyoruz. Dudak konturu şekil, boyut ve orantı açısından ideal olarak algılanan dudaklar için uygundur. Kalıcı dudak konturunun rengini, rujsuz da rahat hissetmeniz için, dudakların iç yüzeylerinden sadece biraz daha güçlü olması gerekir. Dudak renklendirme işini firmamızın hizmetinden faydalanabilirsiniz.

whatsapp
Hemen Ara
TOP